skip to Main Content
Menu
61 86 73 561, 61 86 76 221 sekretariat@cwr-poznan.pl
Logo BIPZmień kontrastPowiększ tekst

19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży

Od 1 do 19 listopada na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata, trwa kampania przeciwko krzywdzeniu i przemocy dzieci i młodzieży. Autorem światowej kampanii jest organizacja Women’s World Summit Foundation i co roku zaprasza do współpracy wszystkich tych, którzy chcą by świat dzieci i młodzieży był wolny od przemocy. My także przyłączyliśmy się do tej kampanii jako koalicjanci. Informacje o kampanii 
W ramach tego wydarzenia wśród naszych podopiecznych ogłosiliśmy konkurs plastyczny, pt. „Budujemy świat bez przemocy”. Otrzymaliśmy piękne 24 prace, wykonane różnymi technikami plastycznymi. 06.11.2017 r. jury wyłoniło 3 zwycięzców i jedno wyróżnienie.
07.11.2017 r. w naszym Centrum odbyła się pogadanka z przedstawicielem Wojewódzkiej Komendy Policji, komisarzem p. Kingą Fechner-Wojciechowską, nt. przemocy. Przed samym spotkaniem dzieci, które zwyciężyły w konkursie plastycznym zostały nagrodzone. Natomiast pozostali, którzy stworzyli plakaty w ramach konkursu, otrzymali słodkie upominki.
Wszystkie plakaty, które do nas dotarły, zostały wysłane do Fundacji po Drugie, gdzie 19.11.2017 r. zostaną ocenione przez jury z fundacji.

Back To Top