skip to Main Content
Menu
61 86 73 561, 61 86 76 221 sekretariat@cwr-poznan.pl
Logo BIPZmień kontrastPowiększ tekst

Dzień Babci i Dziadka

24.01.2018 r., jak co roku, koordynatorzy z Centrum zorganizowali dla rodziców zastępczych, będących jednocześnie dziadkami naszych podopiecznych, uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Tegorocznym gospodarzem spotkania był Klub „Starówka”, mieszczący się przy Dziennym Domu Pomocy Społecznej nr 4 w Poznaniu. W urokliwej sali i ciepłej atmosferze rodzice zastępczy mieli okazję nie tylko do spotkania i rozmowy, ale także do zdobycia nowych informacji oraz chwili relaksu i rozrywki, którą zapewnili zaproszeni przez nas goście.

W tym roku w uroczystości wzięły udział: p. Weronika Kolecka, dyplomowana pielęgniarka, która wygłosiła prelekcję nt. najczęściej spotykanych chorób cywilizacyjnych XXI w. oraz p. Izabela Kleczyńska z poznańskiego Centrum Inicjatyw Senioralnych, która przybliżyła rodzicom zastępczym ofertę instytucji. Zaproszeni dziadkowie mieli także możliwość wysłuchania recitalu w wykonaniu p. Marzeny Wiewióry, wokalistki i aktorki scen muzycznych przy akompaniamencie pianisty, p. Pawła Gzelli. Na zakończenie uroczystości wystąpił kabaret „Nigdy nie jest za późno”, który działa w ramach Domu Dziennego Pobytu dla Seniorów Ośrodka Pomocy Społecznej w Opalenicy.

Wszystkim uczestnikom naszego spotkania serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Back To Top