skip to Main Content
Menu
61 86 73 561, 61 86 76 221 sekretariat@cwr-poznan.pl
Logo BIPZmień kontrastPowiększ tekst

W Centrum Wpierania Rodzin „Swoboda” funkcjonują także dwie bezpłatne wypożyczalnie, utworzone z myślą o poznańskich rodzinach zastępczych oraz biblioteczka dla rodziców zastępczych.

  • Wypożyczalnia gier planszowych i puzzli o nazwie „Centrum Gier” – w jej zasobach aktualnie znajduje się blisko 180 gier rodzinnych, zręcznościowych, logicznych oraz edukacyjnych. Dla miłośników układania puzzli, udostępniliśmy około 70 puzzli o różnej tematyce, dostosowanych do dzieci i młodzieży w każdym wieku.
  • Wypożyczalnia książek dla dzieci i młodzieży – zgromadziliśmy około tysiąca książek, zarówno z kanonu lektur szkolnych, jak i innej literatury dziecięcej. Wciąż aktualizujemy zbiory wypożyczalni, dodając nowe pozycje.
  • Biblioteka dla rodziców zastępczych – zapewniamy rodzicom zastępczym, nie tylko porady i wsparcie specjalistów, ale również umożliwić im samodzielne podnoszenie swoich rodzicielskich kompetencji. W zbiorach biblioteki znalazła się bogata literatura związana m. in: z tematem wychowania, rodzicielstwa zastępczego i rozwoju dziecka.
Back To Top