Przejdź do treści

Konferencja dotycząca rodzicielstwa zastępczego oraz nowa oferta wsparcia dla rodzin zastępczych

Specjaliści z Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda” ogłaszają nabór na bezpłatne zajęcia, które będą realizowane w okresie od października do grudnia 2021 r., a także zapraszają do skorzystania ze specjalistycznego wsparcia indywidulanego. Rodzice zastępczy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa m.in. w dwóch cyklach zajęć – w kursie wzmacniającym kompetencje rodzicielskie „Uwaga na dziecko” oraz w cyklu warsztatów specjalistycznych, prowadzonych przez specjalistów z Centrum. W stworzonej przez specjalistów ofercie znajduje się również regularne wsparcie psychologiczne dla rodziców zastępczych i dzieci, a także propozycja zajęć dla najmłodszych.

W tym roku Centrum organizuje również VI edycję konferencji dotyczącej rodzicielstwa zastępczego „Być świadomym rodzicem zastępczym – współczesne wyzwania” w formie online. W ramach konferencji poruszonych zostanie pięć ważnych tematów dotyczących dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej, dzięki czemu wszyscy uczestnicy będą mieli szansę na poszerzenie swojej wiedzy, znalezienia odpowiedzi na być może nurtujące pytania, a także wymianę wspólnych doświadczeń.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą wsparcia bądź udziałem w konferencji proszone są o dokonywanie wcześniejszych zgłoszeń pod numerem 61 648 60 49 lub adresem e-mail pola.kasprzak@cwr-poznan.pl lub sekretariat@cwr-poznan.pl

Wróć na górę strony
Skip to content